Noderīga informācija

Preču pasūtīšana


Preces pasūtīšanai ir jāizvēlas Jums interesējošā prece un nepieciešamais daudzums, kas jāieliek GROZĀ. Spiežam „apskatīt grozu”, pārbaudām vai nepieciešamās preces ir pievienotas, aizpildām nepieciešamo informāciju un veicam apmaksu ar sev ērtāko metodi. Pasūtīt preces var arī pa e-pastu - nosūtot preču nosaukumu, skaitu un pasūtījuma piegādes koordinātes uz info@ukiyo.lv
Norēķinu veidi


Visas preču cenas ir norādītas EUR, ieskaitot pievienotās vērtības nodokli 21%.

  • Ar norēķinu karti. Veicot apmaksu interneta veikalā
  • Ar paypal starpniecību. Veicot apmaksu interneta veikalā
  • Ar bankas pārskaitījumu. Veicot apmaksu saskaņā ar rēķinu, ko varat pieprasīt, rakstot uz info@ukiyo.lv
Tikai pēc naudas saņemšanas mēs veicam preces piegādi. Rēķinu nosūtām uz Jūsu norādīto e-pasta adresi.
Piegāde


IZŅEMŠANA NO OFISA

  • BEZMAKSAS (Dzirnavu iela 62, pretīm Galerija Rīga)
RĪGAS ROBEŽĀS
  • BEZMAKSAS piegāde visā Latvijā ar Omniva pakomātu starpniecību (pakomātu adreses - https://www.omniva.lv/privats/adreses )
  • 1,99 EUR - kurjerpiegāde līdz pašām durvīm 24h laikā
ĀRPUS RĪGAS
  • BEZMAKSAS piegāde visā Latvijā ar Omniva pakomātu starpniecību (pakomātu adreses - https://www.omniva.lv/privats/adreses )
  • 3,50 EUR - Ar Omniva kurjerdienesta starpniecību uz Jūsu norādītu piegādes adresi Latvijas robežās
VISĀ LATVIJĀ
  • BEZMAKSAS piegāde pirkumiem virs 90 EUR
Mēs garantējam Jūsu izvēlētās preces kvalitāti, piegādi un saņemšanu.
Mēs vienmēr sazināsimies ar pircēju, lai apstiprinātu pasūtījumu un preču pieejamību, un precizētu piegādes detaļas.
Pircēju ievērībai


Preces raksturojumā tiek izmantota ražotāja sniegtā informācija un attēli. Preces tiek piegādātas tikai tad, ja pasūtījums ir pilnībā apmaksāts, un Pārdevējs savā norēķinu kontā ir saņēmis samaksu pilnā apmērā. Ja nevarēsim izpildīt pasūtījumu tādēļ, ka pasūtītās preces kļūdas dēļ nav pieejamas noliktavā, piedāvāsim ekvivalentu preci par ekvivalentu cenu. Ja šādā gadījumā Pircējs neizvēlēsies ekvivalentu preci, atgriezīsim pircējam visu veikto iemaksu ne vēlāk kā 30 (trīsdesmit) dienu laikā no dienas kad saņēmām pasūtījumu.
Preču atgriešana


Ja kādu iemeslu dēļ būsiet neapmierināti ar pirkumu (pielaikojot brilles tās šķitīs nepiemērotas Jums, Jūsu sejas formai, gaumei utml.) preces var atgriezt 14 dienu laikā. Tām jābūt sākotnējā saņemšanas stāvoklī, nelietotām, pilnā komplektācijā un oriģinālajā iepakojumā. Vairāk par preču atgriešanu: vēlies atgriezt preci?
Kā darbojas Barner briļļu lēcas?


Mūsu lēcas bloķē 40% zilās gaismas 430-450nm spektrā un 100% zilo gaismu 410nm spektrā, ļaujot Jūsu acīm justies komfortabli un mazāk iespringušām, atrodoties pie digitālajām ierīcēm. Tās ir brilles kas pasargā Jūsu acis!
Vai Barner lēcas darbojas arī naktī?


Jā! It īpaši nakts laikā mūsu brilles ir ieteicams lietot! Jūs ne tikai ļausiet savām acīm būt mazāk iespringušām, bet arī spēsiet vieglāk iemigt un gulēt dziļākā miegā. Dažādi pētījumi vēsta, ka zilās gaismas bloķēšana nakts laikā var palielināt melatonīna daudzumu 2-3 reizes.
Vai Jūs piedāvājat lēcas ar dioptrijām?


Jā, Jūs varat pasūtīt savas Barner brilles ar dioptrijām. Mēs piedāvājam „Single Vision lenses Sphere” (SPH) korekciju tuvredzības un tālredzības lēcām dioptriju amplitūdā no +6.00 līdz -8.00 un „Cylinder lenses” (CYL) no +4.00 līdz -4.00.

Pārliecinieties, ka Jums ir precīza, nesen iegūta optometrista izdruka par Jūsu redzes stāvokli, lai mēs precīzi varētu pasūtīt tieši Jums nepieciešamās brilles ar dioptrijām!

Lai pieteiktu savas Barner brilles ar dioptrijām, rakstiet mums e-pastu ar visiem parametriem uz info@ukiyo.lv un sniegsim Jums drīzu atbildi par piegādes detaļām, pirms Jums individuāli pielāgotu Barner briļļu pasūtīšanas.

Cena par abām lēcām ar dioptrijām: papildus €50.00 klāt pie standarta rāmju cenas.
Vai man brilles derēs?


Barner briļļu kājiņas ir elastīgas un pielāgosies Jūsu sejas formai. Tāpat arī piedāvājam 3 dažādus datorbriļļu modeļus, kuriem atšķiras tiltiņa forma, lai katrai deguna formai būtu iespējams atrast sev piemērotāko.
Man nekad nav bijušas brilles. Vai man tiešām tādas nepieciešamas? Vai tās nebojās redzi?


Ja Jūsu ikdiena ir pie digitālo ierīču ekrāniem (dators, telefons, u.c.), tad Barner brilles pasargās Jūsu acis un liks tām justies mazāk nogurušām!

Barner briļļu lēcas ir bez dioptrijām – tās ir paredzētas cilvēkiem, kuriem nav nepieciešama redzes korekcija!

Iztēlojaties to kā elementāru ikdienas rīku, kas uzlabos Jūsu labsajūtu, darba kvalitāti un laika gaitā kļūs par tik pat ikdienišķu darbību kā rakstīšanu ar pildspalvu.

Interesants fakts - 80% Barner datorbriļļu lietotāju iepriekš nav lietojuši brilles.
Cik ātrā laikā redzēšu uzlabojumus savā dzīvē?


Barner brilles mēs aicinam lietot ik dienu, kas ilgtermiņā liks just ievērojamu atšķirību. Īpaši dienas pirmajās un pēdējās stundās, kad acis ir visjūtīgākās.

Lielisks salīdzinājums ir zobu tīrīšana - mēs to darām ik dienu un tikai ilgtermiņā varam novērot rezultātu, turpretim, iedzerot kafiju izmaiņas jutīsim uzreiz.
Vai produktam ir garantija?


Jā, mēs ticam mūsu produktu kvalitātei, līdz ar to visi mūsu produkti ir ar 2 gadu garantiju kopš iegādes dienas pret visiem rūpniecības defektiem. Par preces iegādes dienu tiek uzskatīta diena, kad Patērētājs pieņēmis attiecīgo preci.

Lūdzu ņemiet vērā, ka garantija nesedz:

Bojājumus kas radušies neatbilstošas lietošanas rezultātā, rūpības trūkuma dēļ (salauzti rāmji, kājiņas vai lēcas), nelaimes gadījumos, glabājot brilles ārpus tam paredzētā maciņa;

Dabīgā nolietojuma pazīmes kas rodas pēc ik dienas lietošanas (rāmju mirdzuma pazušana, skrāpējumi, teksta pazušana, utt.)

Garantijas gadījumos sazinieties ar mums: info@ukiyo.lv

Ja rodas kādi jautājumi, sazinieties ar mums mājas lapas sadaļā „Kontakti” vai rakstot uz info@ukiyo.lv

Tālrunis: +371 27 29 6666

E-pasts: info@ukiyo.lv

Adrese: Dzirnavu iela 62, Rīga, LV-1011

  • Instagram

©2020 by Ukiyo Latvija